Susisiekite su mumis

  • Tel nr:
    +370 609 88126
  • Aptarnaujamas miestas:
    Kaunas
  • El. Paštas:
    tomas@tovarsta.lt

Mūsų veikla apima platų paslaugų spektrą, kurį vykdo savo srities profesionalai. Įrengiame bei renovuojame visų tipų (ir naujas, ir senas) šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemas. Be to, atliekame smulkiosios santechnikos, smulkius statybos ir elektros darbus. Susisiekite – kartu atrasime geriausią sprendimą!

Šildymo sistemos

Namai – tai šiluma, todėl verta pasirūpinti jų jaukumu. Tinkamai pasirinkti šildymo sistemos diegimo ar atnaujinimo sprendimai ne tik suteiks komforto, bet ir padės sutaupyti!

Vandentiekis ir nuotekos

Vanduo yra gyvybiškai svarbus ir organizmui, ir kasdieniam komfortui, todėl jokie namai neapsieina be vandentvarkos sistemos. Jos įrengimas reikalauja daug nusimanymo, patirties bei tinkamai priimtų sprendimų.

Smulkioji santechnika

Net ir mažiausi rūpesčiai gali užtemdyti kasdienybę. Susidūrėte su problema? Kreipkitės – nespėsite nė mirktelėti, kai nesklandumus išspręsime už jus!

Smulkūs elektros darbai

Atliekant elektros darbus, būtina laikytis griežtų saugumo taisyklių. Nerizikuokite savo sveikata ir išvenkite netyčinių klaidų – smulkius elektros darbus patikėkite specialistų komandai.

Smulkūs statybos darbai

Įrengiant namus, susiduriama su įvairiais iššūkiais. Grindys, sienos, lubos – norint gyventi gražioje bei jaukioje aplinkoje, apgalvoti reikia net mažiausias smulkmenas.